.

Skup aut Wrocław

Skup aut Wrocław - to miejsce gdzie szybko sprzedaż swój samochód na korzystnych warunkach finansowych przy szybkiej sprzedaży auta.

Skup samochodów to dobre rozwiązanie dla osób którym zależy na:

- szybkiej sprzedaży samochodu i otrzymaniu gotówki natychmiast

- sprzedaży auta bez konieczności spotkań z klientami

- sprzedaży auta w cenie korzystniejszej niż proponują dilerzy aut gdy przejmują samochodu w rozliczeniu podczas sprzedaży auta

 

Na czym polega skup aut:

Jest to nowa wygodna forma sprzedaży samochodu. Autokomisy to miejsca które nie są już skuteczne w sprzedaży aut dlatego skup samochodów stał się dobrą alternatywą. Zalet jest więcej sprzedając samochód w skupie aut gotówkę otrzymujemy od ręki a nie jak w przypadku autokomisów musimy oddać naszą własność w ręce obcych osób.

Gotówka jaką otrzymujemy przy sprzedaży samochodu od ręki jest niższa niż cena rynkowa ale plusem jest, że samochód sprzedajemy od ręki i od ręki otrzymujemy gotówkę. Nie musimy opłacać ubezpieczenia oraz robić przeglądu auta, spotykać się z klientami. Całą sprzedaż samochodu sfinalizujemy w ciągu 40 min podczas spotkania z konsultantem skupu aut.

Jaką cenę dostaniesz sprzedając auto w skup aut Wrocław RocketAuto ul. Grunwaldzka 22c

Cena jaką proponujemy jest adekwatna do stanu i wyposażania samochodu i wynosi ok 80-90% ceny rynkowej samochodu i popularności danego modelu. Cenę rynkową określamy na podstawie cen transakcyjnych na największych polskich portalach internetowych. 

Jakie samochody można sprzedać w skup samochodów Wrocław RocketAuto ul. Grunwaldzka 22c

Proponujemy skup aut nie starszych niż 12 lat - możesz u nas sprzedać dowolny samochód osobowy, dostawczy czy nawet samochód luksusowy - aby sprawdzić czy interesuje nas dany samochód wystarczy wypełnić formularz wyceny na tej stronie.

Bezpłatna wycena Aut

Sprawdź już teraz bezpłatnie w 5 minut ile zapłacimy za Twój samochód.

Wypełnij Bezpłatny Formularz

1

Wypełnij formularz Bezpłatnie poznaj cenę swojego auta. To zajmie tylko 5 min

2

Obierz e-maila Po 30 min sprawdź maila i poznaj naszą propozycje zakupu

3

Sprzedaj auto od ręki Skontaktuj się z przedstawicielem którego dane znajdziesz w mailu